Журнал "Стоматологічні оголошення" Реклама в журналі Реклама на сайті
< Всі рубрики
  16.09.2020 170 Додати в ТОП


  5-ти осьовий CAD/CAM фрезер Roland DWX-52D (Японія) для сухої обробки матеріалів ZOOBLE

  5-ти осьовий CAD/CAM фрезер Roland DWX-52D (Японія) для сухої обробки матеріалів

  Архів

  • 759 780.00 грн
   $ 27 135.00
   € 22 680.00


  Надійна, точна та доступна стоматологічна фрезерна машина DWX-52D відтепер пропонує ще кращу точність, більше можливостей використання матеріалів, покращене управління та інші вдосконалені функції, щоб забезпечити більшу ефективність. 
  
  - 5-ти осьовий верстат для сухої обробки циркону, РММА, воску, сінтер-металів, гібридних матеріалів 
  - кут нахилу диска: 30 градусів 
  - інтелектуальна система автоматичної зміни фрез (15 інструментів) 
  - не вимагає потужного компресора 
  - вбудований іонізатор повітря 
  - автоматичне регулювання тиску повітря 
  - автоматичне калібрування 
  - легендарні японські якість та надійність
  
  Система кріплення 
  Нова система кріплення диска включає шість адаптерів матеріалу та пропонує швидку та безпечну установку матеріалу у верстат, усуваючи помилки. За допомогою системи затискання Snap-In диски завжди встановлюються у індексованій позиції, що є вкрай важливим для вторинного фрезерування або двоступеневої обробки. Система затискання Snap-In дозволяє інтегрувати адаптер з декількома пристроями. Такі ж адаптери матеріалу можна використовувати для DWX-52D, DWX-52DC та DWX-52DCi для зручного та масштабованого фрезерного рішення. 
  
  Інтелектуальне управління інструментами 
  Особливістю роботи панелі управління верстатом є функція Intelligent Tool Control (ITC), яка заміняє інструменти безпосередньо зі свого місця, коли вони досягли визначеного користувачем терміну експлуатації, не вимагаючи призупинення виробництва. ITC було оновлено для DWX-52D, щоб дозволити налаштування, визначені користувачем – тепер користувачі можуть самі налаштувати систему автоматичної зміни інструментів. 
  
  Автоматичне прибирання 
  Завантажте спеціальний інструмент (щітку) у блок фрез та налаштуйте його для автоматичного чищення цирконієвого пилу та іншого сміття з поверхні реставрацій. Також у DWX-52D є внутрішня система автоматичного запуску збору пилу для підтримання чистоти машини та іонізатор для зменшення статичності при фрезеруванні PMMA.  5-ти осьовий CAD/CAM фрезер Roland DWX-52D (Японія) для сухої обробки матеріалів ZOOBLE
  5-ти осьовий CAD/CAM фрезер Roland DWX-52D (Японія) для сухої обробки матеріалів ZOOBLE
  5-ти осьовий CAD/CAM фрезер Roland DWX-52D (Японія) для сухої обробки матеріалів ZOOBLE