Журнал "Стоматологічні оголошення" Реклама в журналі Реклама на сайті
< Всі рубрики
  17.09.2020 103 Додати в ТОП


  3D принтер FORM 3B Formlabs для стоматологічного друку, в т.ч. біосумісних полімерних матеріалів ZOOBLE

  3D принтер FORM 3B Formlabs для стоматологічного друку, в т.ч. біосумісних полімерних матеріалів

  Архів

  • 167 165.00 грн
   $ 5 970.17
   € 4 990.00


  Form 3B - це вдосконалений настільний 3D-принтер, оптимізований для біологічно сумісних матеріалів. Наша надійна система знімає всі питання щодо дентального друку - точні та швидкі робочі процеси лише за кілька кліків.
  
  Технологія LFS™
  
  Технологія стереолітографії низької сили LFS використовує гнучкий резервуар для смоли та лінійне підсвічування. В результаті, Form 3В забезпечує неймовірну якість поверхні та чіткість деталей. Технологія LFS гарантує отримання якісних результатів друку кожен раз. Роздільна здатність 25 мікрон.
  
  Друкуйте більше
  
  Друкуйте в 2-3 рази більше деталей за один раз порівняно з невеликими DLP-принтерами. Розмір платформи: 145 х 145 х 185 мм. Друк на Form 3B дозволяє забезпечити незрівнянну послідовність, масштабованість та якість.
  
  Контроль процесу
  
  Form 3В постійно контролює якість друку, щоб ви могли зосередитись на іншій роботі. Вбудовані датчики допомагають підтримувати ідеальні умови друку, постійно коригують потужність та навіть можуть виявляти пил.
  
  Показання до застосування
  
  3D друк використовується для виготовлення різних типів робіт і у відповідь ми оновлюємо асортимент наших матеріалів. Кожен з них ретельно тестується для забезпечення точності і якості. А система картриджів у Form 3B дозволяє безперешкодно перемикатись між бібліотекою стоматологічних смол.
  
  В комплексі зі станцією автоматичної мийки Form Wash та полімеризатором Form Cure принтер Form 3B - це ідеальна система для стоматологічної клініки або зуботехнічної лабораторії, які прагнуть друкувати деталі та реставрації з медичних матеріалів.  3D принтер FORM 3B Formlabs для стоматологічного друку, в т.ч. біосумісних полімерних матеріалів ZOOBLE
  3D принтер FORM 3B Formlabs для стоматологічного друку, в т.ч. біосумісних полімерних матеріалів ZOOBLE