Журнал "Стоматологічні оголошення" Реклама в журналі Реклама на сайті
< Всі рубрики
  14.06.2021 237 Додати в ТОП


  Стоматологічний сканер FireCR Dental Reader, виробництва корейської компанії 3DISC ZOOBLE

  Стоматологічний сканер FireCR Dental Reader, виробництва корейської компанії 3DISC


  Стоматологічний сканер FireCR Dental Reader, виробництва корейської компанії 3DISC – це сучасний медичний пристрій, який працює на основі новітніх технологій задля швидкого і легкого створення інформативних цифрових зображень бездоганної якості.
  
   Основне призначення дентального сканера FireCR Dental Reader – це безцінна допомога лікарям стоматологам у наданні професійних послуг найвищого ґатунку, підвищення ефективності і продуктивності медичного чи ветеринарного закладу.
  
   Маючи невеликі розміри, співмірні з розмірами коробки з-під взуття, а також доступну ціну, стоматологічний сканер FireCR Dental Reader може знайти своє місце в будь-якому приміщенні стоматологічної або ветеринарної клініки. Ширина сканера лише 12 см і вага всього 5,5 кг. Висувний магнітний лоток захищає пластини із зображенням від пошкоджень. Вбудована пам'ять зберігає результати останніх 100 створених зображень. 
   У робочий комплект дентального сканера FireCR Dental Reader входить набір найчастіше використовуваних фосфорних (PSP) пластин для отримання зображень, а саме пластини розміром від 0, 1, 2, 3 і до повного розміру 4c. Кожна пластина розрахована орієнтовно на 300 - 400 знімків. Пластина будь-якого розміру доступна до продажу окремо від комплекту. Також до комплекту додається набір кількістю 200 одноразових гігієнічних мішечків для пластин.
  
  Гарантійний термін - 1 рік
  Написати автору оголошення